Fixtures/Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Saturday 10 December 2022
8 Sat Red
Leixlip UtdShelbourne AcademyLeixlip Amm Centre10:30(P)
Templeogue UtdCabinteely FCTymon Park10:30(P)
Malahide UtdMount MerrionGannon Park10:30(P)
Cherry OrchardBelvedere FCElmdale Cresent10:30(P)
Leicester CelticSt Kevin's BoysLoreto Park10:30(P)
Crumlin UtdSwords CelticWillie Pearse Park10:30(P)
Lucan UtdShamrock RoversAirlie Heights10:30(P)
8 Sat Blue
Granada FCPhoenix FCHolly Park, Blackrock10:30(P)
Templeogue UtdKnocklyon UtdTymon Park10:30(P)
Cabinteely FCSt FrancisKilbogget Park10:30(P)
Bohemians FCBeechwood FCInspire fitness Cabra10:30(P)
8 Sat Yellow
Rathcoole FCHartstown HuntstownFrank Cox Park10:30(P)
Terenure RangersCelbridge TownBushy Park10:30(P)
Palmerstown FCLeixlip UtdGlenaulin Park10:30(P)
Railway UnionHome FarmPark Avenue10:30(P)
St Joseph's BoysFinglas UtdPearse Park10:30(P)
Trinity DonaghmedeBeechwood FCFr Collins Park10:30(P)
Leicester CelticCollinstown FCPorterstown Road10:30(P)
8 Sat Emerald
Ballyoulster UtdSt MalachysLoughlinstown Road10:30(P)
Trinity DonaghmedeMalahide UtdFr Collins Park10:30(P)
idleBooth Road Celtic10:30(P)
Ballymun UtdSwords CelticBallymun Soc Complex10:30(P)
8 Sat Green
Terenure RangersMount MerrionBushy Park10:30(P)
Lourdes CelticBeechwood FCSundrive Park10:30(P)
Larkview FCCabinteely FCStanaway Park10:30(P)
Knocklyon UtdBelmont FCBallycullen Park10:30(P)
Manortown UtdShankill FCGreentrees Park10:30(P)
8 Sat Purple
Enniskerry YCArthur Griffith ParkBerryfield Park10:30(P)
Stepaside FCMt MerrionTymon Park10:30(P)
Granada FCArdmore RoversHolly Park, Blackrock10:30(P)
Beechwood FCBeech ParkSt Killian's, German Sch,10:30(P)
Ballyoulster UtdRosemount MulveyGreenpark Shopping Centre10:30(P)
8 Sat Silver
Cellbridge TownArdmore RoversSt Patrick's Park10:30(P)
Granada FCAFC BelgraveHolly Park, Blackrock10:30(P)
Larkview FCRosemount MulveyStanaway Park10:30(P)
St MaelruansBelmont FCBancroft Park10:30(P)
Kilnamanagh AFCShankill FCNed Kelly Park, Kilnamanagh10:30(P)
8 Sat White
Verona FCHartstown HuntstownCoolmine Pk10:30(P)
Rathcoole FCRivermount BoysFrank Cox Park10:30(P)
idleCastleknock Celtic10:30(P)
9 Sat Red
Lucan UtdLeicester CelticAirlie Heights11:30(P)
Leixlip UtdSwords CelticLeixlip Amm Centre11:30(P)
Mount MerrionHome FarmDeer Park11:30(P)
Belvedere FCBohemians FCFairview Park11:30(P)
Shelbourne AcademyCherry OrchardAUL Complex11:30(P)
St Joseph's BoysCabinteely FCPearse Park11:30(P)
St Kevin's BoysBroadford RoversWards Cross11:30(P)
Shamrock RoversCrumlin UtdShamrock Rovers Academy11:30(P)
9 Sat Blue
Rosemount MulveyGreystones UtdBaldonnel11:30(P)
Kilnamanagh AFCHartstown HuntstownNed Kelly Park, Kilnamanagh11:30(P)
Celbridge TownBallyfermot UtdSt Patrick's Park11:30(P)
Beechwood FCCorduff FCSt Killian's, German Sch,11:30(P)
9 Sat Yellow
St PetersPark CelticLittle Bray community centre11:30(P)
St Joseph's BoysMount MerrionPearse Park11:30(P)
Greenhill's fcTerenure RangersGreenhills Park11:30(P)
Dalkey UtdGreystones UtdHyde Park11:30(P)
Beechwood FCLeicester CelticSt Killian's, German Sch,11:30(P)
9 Sat Orange
Swords CelticCollinstown FCBalheary Swords11:30(P)
Malahide UtdEsker CelticGannon Park11:30(P)
9 Sat Green
Lourdes CelticGreystones UtdSundrive Park11:30(P)
Clondalkin CelticTerenure RangersSt Cuthberts Pk11:30(P)
Cabinteely FCCrumlin UtdKilbogget Park11:30(P)
Manortown UtdGranada FCGreentrees Park11:30(P)
9 Sat Emerald
Tolka RoversMcKelvey CelticJohnstown Park11:30(P)
St MochtasTrinity DonaghmedePorterstown Road11:30(P)
Clontarf FCCastleknock CelticSt Anne's Park11:30(P)
9 Sat Navy
St MochtasLucan UtdPorterstown Road11:30(P)
Peamount UtdMarks CelticGreenogue11:30(P)
Celbridge TownTerenure RangersSt Patrick's Park11:30(P)
Blessington AFCEsker CelticCross Chapel, Wicklow11:30(P)
Beech ParkKilnamanagh AFCBeech Park Green, Lucan11:30(P)
9 Sat Purple
Rosemount MulveyMarks CelticRosemount Park11:30(P)
Firhouse CarmelLeicester CelticShanganagh Park11:30(P)
Belmont FCWayside CelticHerbert Park11:30(P)
Beechwood FCSporting GreystonesSt Killian's, German Sch,11:30(P)
Ardmore RoversEast Wall BessboroghSt Killian's, Bray11:30(P)
9 Sat Silver
Clondalkin CelticStepaside FCSt Cuthberts Pk11:30(P)
Beechwood FCGranada FCSt Killian's, German Sch,11:30(P)
Ballybrack FCKilnamanagh AFCCoolevin11:30(P)
AFC BelgraveKnocklyon UtdBluebell Astro11:30(P)
Sporting GreystonesMount MerrionDr Ryan Memorial Park11:30(P)
12 Sat Premier
Mount MerrionLeicester CelticDeer Park10:15
Shamrock RoversCrumlin UtdRoadstone S&S Club10:15
St FrancisBelvedere FCBaldonnel10:15
St Joseph's BoysSt MochtasPearse Park10:15
Swords CelticSt Kevin's BoysBalheary Swords10:15
Malahide UtdLeixlip UtdGannon Park10:15
12 Sat Maj
Ardmore RoversSwords CelticBallywaltrim10:15
Home FarmKnocklyon UtdWhitehall10:15
Greystones UtdLourdes CelticWoodlands10:15
Esker CelticMount MerrionHermitage Pk10:15
Dalkey UtdIdle10:15
Cherry OrchardPortmarnock AFCElmdale Cresent10:15
Celbridge TownClarehall CelticBallymakealy10:15
Beechwood FCSt MochtasHerbert Park10:15
12 Sat A
Belvedere FCEsker CelticFairview Park10:15
Arklow TownLeicester CelticTravers Insurances Pk10:15
St Joseph's BoysSt FrancisPearse Park10:15
Castleknock CelticWayside CelticPorterstown Park10:15
Cambridge BoysCorduff FCRingsend Park10:15
Bohemians FCDrogheda BoysALBERT COLLEGE10:15
12 Sat A1
Bohemians FCBelmont FCALBERT COLLEGE10:15
Rathcoole FCSt John BoscoFrank Cox Park10:15
IdleSporting Greystones10:15
Greystones UtdArthur Griffith ParkWoodlands10:15
Crumlin UtdBeechwood FCWillie Pearse Park10:15
12 Sat B
Home FarmPortmarnock AFCWhitehall10:15
IdleRathcoole FC10:15
Bluebell/KnockmittenArdmore RoversKnockmitten Park10:15
Ballyfermot UtdArthur Griffith ParkThe Lawns10:15
Terenure RangersManortown UtdELKWOOD10:15
12 Sat B1
Collinstown FCLeicester CelticCollinstown Park10:15
Tallaght TownParkvale FCAndy Moore Pk Tallaght10:15
Swords CelticRathcoole FCBalheary Swords10:15
St MochtasSporting GreystonesPorterstown Road10:15
Knocklyon UtdTerenure RangersBallycullen Park10:15
IdleNewbridge Town10:15
12 Sat C
Celbridge TownGranada FCBallymakealy10:15
Belmont FCHartstown HuntstownHerbert Park10:15
Dalkey UtdFinglas CelticHyde Park10:15
Beechwood FCGreystones UtdHerbert Park10:15
Lucan UtdLeixlip UtdDodsboro10:15
Drumcondra AFCWayside CelticDominican College10:15
12 Sat C1
Ballyoulster UtdIdle10:15
Sacred HeartMarks CelticKillinarden Hill10:15
Corduff FCTolka RoversCorduff Pk10:15
Castleknock CelticKillester/Donnycarney FCPorterstown Park10:15
Bohemians FCLeicester CelticALBERT COLLEGE10:15
12 Sat D
St Marys BoysSt MochtasMoreen Park10:15
Wayside CelticGreenhills BoysJackson Park10:15
St MochtasBallyfermot UtdPorterstown Road10:15
Clontarf FCSt Marys BoysSt Anne's Park10:15
12 Sat E
Castleknock CelticFinglas UtdPorterstown Park10:15
Collinstown FCRivermount BoysCollinstown Park10:15
Ballyfermot UtdIdle10:15
Portmarnock AFCKinsealy UtdPaddy's Hill10:15
Mount MerrionLourdes CelticDeer Park10:15
12 Sat E1
Granada FCBeechwood FCMeadowbrook10:15
IdleAFC Belgrave10:15
Dynamo Dublin FCBallyowen CelticPhoneix Park10:15
Park CelticRathcoole FCMeadow Vale10:15
Lourdes CelticTallaght TownSundrive Park10:15
15 Sat Premier
Malahide UtdHome FarmGannon Park13:00
Mount MerrionCorduff FCDeer Park13:00
Peamount UtdBelvedere FCGreenogue13:00
Raheny UtdBallyoulster UtdNo16 St Anne's Pk13:00
St Kevin's BoysShelbourne AcademyWards Cross13:00
Lourdes CelticLeicester CelticSundrive Park13:00
15 Sat Major
Greystones UtdSt FrancisWoodlands13:00
Finglas UtdSt Kevin's BoysKildonan Rd13:00
Kilnamanagh AFCShelbourne AcademyNed Kelly Park, Kilnamanagh13:00
Larkview FCPortmarnock AFCWhelan Park13:00
Stella MarisCabinteely FCDublin Port Stadium, Richmond Road13:00
Lucan UtdMount MerrionDodsboro13:00
Cherry OrchardArklow TownElmdale Cresent13:00
Leixlip UtdNewbridge TownLeixlip Amm Centre13:00
15 Sat A
Ballyoulster UtdLeicester CelticLoughlinstown Road13:00
St Joseph's BoysSt Ita's AFCPearse Park13:00
Drogheda BoysSt MochtasMarley's Lane, Drogheda, local13:00
Corduff FCHartstown HuntstownCorduff Pk13:00
15 Sat A1
IdleGreystones Utd13:00
St John VianneySt FrancisKilmore Drive13:00
Rathcoole FCBallyfermot UtdFrank Cox Park13:00
Manortown UtdBlessington AFCGreentrees Park13:00
Larkview FCCollinstown FCWhelan Park13:00
Kilnamanagh AFCDingle UtdNed Kelly Park, Kilnamanagh13:00
15 Sat B
Ardmore RoversClontarf FCBallywaltrim13:00
Portmarnock AFCMt MerrionPaddy's Hill13:00
Newbridge TownKilnamanagh AFCStation Rd, Newbridge13:00
Lourdes CelticLeixlip UtdSundrive Park13:00
Castleknock CelticRailway UnionPorterstown Park13:00
15 Sat C
Ballyfermot UtdFirhouse CarmelThe Lawns13:00
Templeogue UtdGlasnevin FCTymon Park13:00
Lucan UtdIdle13:00
Esker CelticWayside CelticHermitage Pk13:00
Celbridge TownFinglas CelticBallymakealy13:00
15 Sat C1
Castleknock CelticSporting GreystonesPorterstown Park13:00
Wolfe Tone FCLusk UtdVevay Temple Sportsfield, Bray13:00
Carriglea FCCabinteely FCDunedin13:00
Dundrum FCInchicore Ath FCMeadowbrook13:00
SFAI Skechers Cup U12
Belvedere FC PCastleknock Celtic AClontarf Astro10:15Ralph D
Shamrock Rovers PSt Kevin's Boys Div 1Roadstone S&S Club10:15Traynor Tommy
Mount Merrion PKilnamanagh AFC Div 2Deer Park
Leicester Celtic PSt Kevin's Boys PLoreto Park10:15Daly Ned
SFAI Skechers Cup U13
Portmarnock AFC PShelbourne Academy PPaddy's Hill11:30Dunne Christy
Shamrock Rovers PBeechwood FC MRoadstone S&S Club
Finglas Celtic MKilnamanagh AFC Sun 1Kildonan Rd11:30Hunter Brendan
Bohemians FC ADalkey Utd A1Phoneix Park11:30Byrne Willie
Ardmore Rovers MCherry Orchard MBallywaltrim11:30Kelly David
Crumlin Utd PSt Mochtas Sun 1Willie Pearse Park11:30Kelly John
SFAI Skechers Cup U14
Portmarnock AFC PBelvedere FC PPaddy's Hill13:00Dunne Christy
Bluebell/Knockmitten MRaheny Utd Sun 1Knockmitten Park11:00Gregory Bannerman
Home Farm PShelbourne Academy PVEC Whitehall11:30Rossitter Jake
Cabinteely FC PSt Francis MKilbogget Park12:15John Mc Guinness
Leixlip Utd MMount Merrion PLeixlip Amm Centre11:30Deehan Eamonn
SFAI Skechers Cup U15
Shelbourne Fc/Lourdes CelticCorduff FC P
Larkview FC MDrogheda Boys A12:15Ellison Declan
Home Farm PSt Kevin's Boys P13:00
St Mochtas AMalahide Utd PPorterstown Park11:30Poutch Derek
SFAI Under 12 National Trophy
Bohemians FC PSt Francis PALBERT COLLEGE10:15Green Luke
Finglas Celtic CClarehall Celtic BKilshane Road10:15Hunter Brendan
Cambridge Boys ABelvedere FC BRingsend Park11:00Gibbons David
Dalkey Utd DCorduff FC CHyde Park10:15Kelleher David
Ardmore Rovers MPortmarnock AFC MBallywaltrim10:15Kelly David
Bluebell/Knockmitten BCrumlin Utd PKnockmitten Park10:15Kelly T
Bohemians FC A1Beechwood FC MALBERT COLLEGE10:15Byrne Willie
Leixlip Utd PTerenure Rangers Sun 2Leixlip Amm Centre10:15Deehan Eamonn
SFAI Under 13 National Trophy
Howth Celtic MCollinstown FC A1Celtic Park11:30Nolan Jack
Newbridge Town A1Templeogue Utd PStation Road11:30
Beechwood FC BPark Celtic MRoyal Hospital, Donnybrook11:30Merrigan Robert
Peamount Utd MKnocklyon Utd/DroghedaGreenogue11:00Kavanagh Andy
Bluebell/Knockmitten DLusk Utd Sun 3Knockmitten Park11:30Kelly T
St Malachys AFinglas Utd Sun 3Springdale Road11:30Browne Martin
Corduff FC ASt Josephs Boys MCorduff Pk11:30Burke Shay
SFAI Under 14 National Trophy
Leicester Celtic MCastleknock Celtic MLoreto Park11:30Hilliard Lar
St Kevin's Boys A1St Kevin's Boys PWards Cross11:30Carroll Paul
Dingle Utd AStella Maris PBoombridge Road All Weather10:00O Hara Aidan
Ballyoulster Utd MBluebell/Knockmitten CLoughlinstown Road11:00Donohoe Joe
Drogheda Boys AArdmore Rovers AMarley's Lane, Drogheda, local
Bohemians FC MSt Joseph's Boys PPhoneix Park11:30Green Luke
Esker Celtic A1St Joseph's Boys AHermitage Pk11:30Kavanagh Roy
Peamount Utd A1Park Celtic Sun 1Greenogue12:30Kavanagh Andy
SFAI Under 15 National Trophy
Cherry Orchard BBelvedere FC Sun 2Elmdale Cresent11:30Lisa Curran
St Ita's AFC ABohemians FC Sun 1Ballymastone, Portrane Rd11:30Noonan Phillip
Newbridge Town BLeixlip Utd/St Kevin'sBoysStation Rd, Newbridge11:30Ralph Sam
Rathcoole FC A1Stella Maris MFrank Cox Park11:30Shevlin John
St John Vianney A1Finglas Utd MKilmore Drive11:30Stanley Thomas
Shelbourne Academy MGlasnevin FC CAUL Complex11:30Bruton Andrew
Leicester Celtic PDingle Utd A1Loreto Park13:00Hilliard Lar
St Joseph's Boys ACastleknock Celtic APearse Park
Sunday 11 December 2022
8 Sun Red
St MochtasSt Kevin's BoysPorterstown Road10:30(P)
St Joseph's BoysBelvedere FCPearse Park10:30(P)
Sheriff YCBroadford RoversSheriff Street astro10:30(P)
Shelbourne AcademyCorduff FCAUL Complex10:30(P)
Shamrock Roversidle10:30(P)
Raheny UtdKnocklyon UtdNo16 St Anne's Pk10:30(P)
8 Sun Blue
Granada FCMalahide UtdHolly Park, Blackrock10:30(P)
St FrancisKilnamanagh AFCBaldonnel10:30(P)
Newlands/Castle PkLeixlip UtdMoyle Pk College Clondalkin10:30(P)
Esker CelticShankill FCHermitage Pk10:30(P)
8 Sun Yellow
Terenure RangersCrumlin UtdBushy Park10:30(P)
Mt MerrionKnocklyon UtdDeer Park10:30(P)
Park CelticKingswoodCabinteely Park10:30(P)
Leicester CelticLakelands FCLoreto Park10:30(P)
8 Sun Orange
Tolka RoversRaheny UtdJohnstown Park10:30(P)
Portmarnock AFCSt MochtasPaddy's Hill10:30(P)
Killester/Donnycarney FCSwords CelticMaypark10:30(P)
Glasnevin FCFC EaglesALBERT COLLEGE10:30(P)
8 Sun Emerald
Phoenix FCBluebell/KnockmittenScribblestown10:30(P)
Raheny UtdBallyfermot UtdNo16 St Anne's Pk10:30(P)
Trinity DonaghmedeTolka RoversFr Collins Park10:30(P)
Dingle UtdClontarf FCAirlie Heights10:30(P)
Kinsealy UtdGlasnevin FCKettles Lane, Kinsealy10:30(P)
Lusk UtdCorduff FCRathmore Rd Lusk10:30(P)
8 Sun Green
Lakelands FCDundrum FCSt Tiernan's Comm Sch10:30(P)
Mount MerrionCherry OrchardDeer Park10:30(P)
Tallaght TownParkvale FCCarolan Park10:30(P)
Park CelticArdmore RoversCabinteely Park10:30(P)
8 Sun Navy
St Paul's ArtaneMarino FCLein Road10:30(P)
Malahide UtdMid SuttonGannon Park10:30(P)
Lusk UtdRiver Valley RangersRathmore Rd Lusk10:30(P)
Drumcondra AFCClontarf FCDCU astro10:30(P)
8 Sun Purple
Lourdes CelticCabinteely FCSundrive Park10:30(P)
Wayside CelticSporting GreystonesJackson Park10:30(P)
Shankill FCSt Marys BoysShanganagh Park10:30(P)
Jobstown CelticLucan UtdJobstown Park10:30(P)
Harold's CrossSt Joseph's BoysRoasry Park10:30(P)
8 Sun Silver
Tallaght TownNewlands/Castle PkCarolan Park10:30(P)
Knocklyon UtdPark CelticBallycullen Park10:30(P)
Kilnamanagh AFCTempleogue UtdNed Kelly Park, Kilnamanagh10:30(P)
Inchicore Ath FCBroadford RoversBernard Curtis Pk10:30(P)
Peamount UtdDundrum FCGreenogue10:30(P)
8 Sun White
Portmarnock AFCFinglas CelticPaddy's Hill10:30(P)
Raheny UtdSheriff YCNo16 St Anne's Pk10:30(P)
Marino FCMalahide UtdCroyden Gardens10:30(P)
Mountview BoysPortmarnock AFC 2Mountview Park10:30(P)
9 Sun Red
Templeogue UtdSt MochtasTymon Park11:30(P)
Portmarnock AFCTrinity DonaghmedePaddy's Hill11:30(P)
Phoenix FCRaheny UtdScribblestown11:30(P)
Malahide UtdShamrock RoversGannon Park11:30(P)
Knocklyon UtdShelbourne AcademyBallycullen Park11:30(P)
IdleSt Kevin's Boys11:30(P)
9 Sun Blue
Shankill FCRailway UnionShanganagh Park11:30(P)
Granada FCSt Joseph's BoysHolly Park, Blackrock11:30(P)
Crumlin Utdidle11:30(P)
Cabinteely FCLeixlip UtdKilbogget Park11:30(P)
Broadford RoversMt MerrionBroadford Pk11:30(P)
Ardmore RoversParkvale FCSt Killian's School11:30(P)
9 Sun Blue North
Portmarnock AFCNewbridge TownPaddy's Hill11:30(P)
Peamount UtdMalahide UtdGreenogue11:30(P)
Castleknock CelticTolka RoversPorterstown Park11:30(P)
Belvedere FCDrumcondra AFCClontarf Astro11:30(P)
9 Sun Orange
River Valley RangersRaheny UtdRivervalley Park11:30(P)
Malahide UtdRaheny UtdGannon Park11:30(P)
Finglas UtdSt MochtasKildonan Rd11:30(P)
Clontarf FCRiver Valley RangersSt Anne's Park11:30(P)
9 Sun Yellow
Tallaght TownPark CelticCarolan Park11:30(P)
Knocklyon UtdTempleogue UtdBallycullen Park11:30(P)
Jobstown CelticLakelands FCJobstown Park11:30(P)
Granada FCLeicester CelticWoodlands11:30(P)
Firhouse CarmelLarkview FCFirhouse CC11:30(P)
Bluebell/KnockmittenPalmerstown FCKnockmitten Park11:30(P)
9 Sun Emerald
Mid SuttonStella MarisBayside School Baldoyle11:30(P)
Leixlip UtdPortmarnock AFCLeixlip Amm Centre11:30(P)
Kinsealy UtdRaheny UtdKettles Lane, Kinsealy11:30(P)
Killester/Donnycarney FCRathcoole FCMaypark11:30(P)
St MalachysSt FrancisColaiste Dhulaigh11:30(P)
9 Sun Green
Knocklyon UtdTempleogue UtdBallycullen Park11:30(P)
Harold's CrossNewlands/Castle PkROSSARY PARK .11:30(P)
Greystones UtdParkvale FCWoodlands11:30(P)
Granada FCRailway UnionHolly Park, Blackrock11:30(P)
Enniskerry YCSt MaelruansBerryfield Park11:30(P)
Dundrum FCLourdes CelticMeadowbrook11:30(P)
Lakelands FCWayside CelticSt Tiernan's Comm Sch11:30(P)
9 Sun Navy
St Kevin's BoysMarino FCWards Cross11:30(P)
St John VianneyPortmarnock AFCKilmore Drive11:30(P)
Drumcondra AFCSt Paul's ArtaneDCU astro11:30(P)
Corduff FCFinglas CelticCorduff Pk11:30(P)
Clontarf FCGlasnevin FCSt Anne's Park11:30(P)
9 Sun Silver
Tallaght TownCabinteely FCCarolan Park11:30(P)
Palmerstown FCLeicester CelticGreenpark Shopping Centre11:30(P)
Granada FCLucan UtdHolly Park, Blackrock11:30(P)
Esker CelticPark CelticHermitage Pk11:30(P)
Broadford RoversSacred HeartBroadford Pk11:30(P)
12 Sun Div 1
St Kevin's BoysCorduff FCShanowen Road10:15(P)
St FrancisBroadford RoversBaldonnel10:15(P)
Cabinteely FCCherry OrchardKilbogget Park10:15(P)
Shamrock RoversTrinity DonaghmedeRoadstone S&S Club10:15
St Joseph's BoysFinglas UtdPearse Park10:15
Shelbourne AcademyLakelands FCAUL Complex10:15(P)
Shankill FCMount MerrionShanganagh Park10:15
12 Sun Div 2
Parkvale FCLeixlip UtdRockbrook Pk School10:15
St Joseph's BoysGranada FCPearse Park10:15
Raheny UtdKnocklyon UtdSt Assams Boys School10:15
Phoenix FCSt Kevin's BoysMartin Savage Park10:15
Peamount UtdKilnamanagh AFCGreenogue10:15
IdleNewbridge Town10:15
Broadford RoversDrumcondra AFCBroadford Pk10:15
Park CelticTerenure RangersCabinteely Park10:15(P)
12 Sun Div 3
Malahide UtdTempleogue UtdGannon Park10:15
Railway UnionKillester/Donnycarney FCPark Avenue10:15
Lourdes CelticLeixlip UtdSundrive Park10:15(P)
Stella MarisSt John VianneyDublin Port Stadium, Richmond Road10:15
Trinity DonaghmedeCrumlin UtdFr Collins Park10:15
Verona FCBlessington AFCCoolmine Pk10:15
St Kevin's BoysGlasnevin FCShanowen Road10:15(P)
12 Sun Div 4
Park CelticPeamount UtdCabinteely Park10:15
Palmerstown FCVerona FCGlenaulin Park10:15
Raheny UtdLusk UtdSt Assams Boys School10:15
FC EaglesCabinteely FCPhoneix Park10:15
St MalachysHome FarmColaiste Dhulaigh10:15(P)
St Paul's ArtaneIdle10:15
Terenure RangersClontarf FCBushy Park10:15
Shankill FCLakelands FCShanganagh Park10:15
12 Sun Div 5
Broadford RoversCambridge BoysBroadford Pk10:15
Knocklyon UtdVerona FCBallycullen Park10:15(P)
Larkview FCClarehall CelticWhelan Park10:15(P)
Firhouse CarmelGranada FCKilmore Drive10:15
Mount MerrionGreystones UtdDeer Park10:15
St Joseph's BoysDrumcondra AFCPearse Park10:15
Mid SuttonStella MarisRacecourse Pk10:15(P)
Terenure RangersClontarf FCBushy Park10:15
12 Sun Div 6
Cambridge BoysPhoenix FCRingsend Park10:15
Clontarf FCLusk UtdSt Anne's Park10:15
Ballyoulster UtdStepaside FCLoughlinstown Road10:15
Glasnevin FCTerenure RangersAlbert College Park10:15
Templeogue UtdSwords CelticTymon Park10:15
Dundrum FCKilnamanagh AFCMeadowbrook10:15
12 Sun Div 7
Cabinteely FCDrumcondra AFCKilbogget Park10:15
Blessington AFCCelbridge TownCross Chapel10:15
Templeogue UtdGranada FCTymon Park10:15
Sheriff YCArthur Griffith ParkFairview Park10:15
Newbridge TownKnocklyon UtdStation Rd, Newbridge10:15
Newlands/Castle PkSt PetersMoyle Pk College Clondalkin10:15(P)
12 Sun Div 8
Leixlip UtdCorduff FCLeixlip Collinstown10:15
Lakelands FCEsker CelticLeopardstown Pk10:15
Cabinteely FCShankill FCKilbogget Park10:15
Ballyowen CelticDundrum FCGriffeen Valley Park10:15(P)
Arthur Griffith ParkClontarf FCGriffeen Valley Park10:15
12 Sun Div 9
Bluebell/KnockmittenTempleogue UtdKnockmitten Park10:15(P)
Young Talents FA DublinSporting Greystones10:15
Verona FCClondalkin CelticCoolmine Pk10:15
Trinity DonaghmedeArdmore RoversFr Collins Park10:15
Larkview FCSt John VianneyWhelan Park10:15
Broadford RoversBooth Road CelticMarlay Park10:15
12 Sun Div 10
Knocklyon UtdCelbridge TownBallycullen Park10:15
St Paul's ArtaneDrumcondra AFCLein Road10:15
Shankill FCKilnamanagh AFCShanganagh Park10:15
Raheny UtdGranada FCNo16 St Anne's Pk10:15
Mount MerrionDundrum FCDeer Park10:15
Lusk UtdNewlands/Castle PkRathmore Rd Lusk10:15
Lakelands FCGreystones UtdMEADOWVALE10:15
17 Sun P
Mount MerrionGreystones UtdDeer Park11:00(P)
Lourdes CelticCherry OrchardSundrive Park11:00(P)
Esker CelticLeixlip UtdHermitage Pk11:00(P)
Crumlin UtdHome FarmWillie Pearse Park11:00
Ballyoulster UtdCabinteely FCLoughlinstown Road11:00(P)
17 Sun M
Newbridge TownSt Kevin's BoysStation Rd, Newbridge11:00(P)
Esker CelticMalahide UtdHermitage Pk11:00(P)
Templeogue UtdCabinteely FCTymon Park11:00(P)
Peamount UtdPortmarnock AFCGreenogue11:00(P)
Leicester CelticCorduff FCLoreto Park11:00(P)
17 Sun C
Belmont FCClontarf FCHerbert Park11:00(P)
17 Sun D
Castleknock CelticGlasnevin FCPorterstown Park11:00(P)
17 Sun E
Knocklyon UtdGranada FCBallycullen Park11:00(P)
Knocklyon UtdBooth Road CelticBallycullen Park11:00(P)
Jobstown CelticCabinteely FCJobstown Park11:00(P)
Dundrum FCPark CelticMeadowbrook11:00(P)
Beech ParkLeicester CelticBeech Park Green, Lucan11:00(P)
Terenure RangersBelmont FCELKWOOD12:30(P)
18 Sun P
Bohemians FCCabinteely FCALBERT COLLEGE11:00(P)
Ballymun UtdSt Joseph's BoysBallymun Soc Complex11:00(P)
Bohemians FCStella MarisALBERT COLLEGE11:00(P)
Home FarmEsker CelticWhitehall11:00(P)
Shelbourne AcademyLeicester CelticAUL Complex11:00(P)
St Kevin's BoysBallymun UtdWards Cross11:00(P)
18 Sun M
Rathcoole FCRaheny UtdFrank Cox Park11:00(P)
St Kevin's BoysMount MerrionWards Cross11:00(P)
18 Sun A
Firhouse CarmelCastleknock CelticFirhouse CC11:00(P)
Lusk UtdGreystones UtdRathmore Rd Lusk11:00(P)
18 Sun C
Dundrum FCWayside CelticMeadowbrook11:00(P)
Clontarf FCLakelands FCSt Anne's Park11:00(P)
12 Sun Girls Group
Rathcoole FCLeixlip UtdFrank Cox Park11:30
Portmarnock AFCMount MerrionPaddy's Hill11:30
Knocklyon UtdRosemount MulveyBallycullen Park11:30
Clontarf FCTempleogue UtdSt Anne's Park11:30
Cabinteely FCTerenure RangersKilbogget Park11:30
Bluebell/KnockmittenHome FarmKnockmitten Park11:30(P)
Beechwood FCGranada FCRoyal Hospital, Donnybrook11:30
12 Sun Div 3 Girls
Mount MerrionBeechwood FCDeer Park10:30
Larkview FCLeicester CelticWhelan Park10:30
Newlands/Castle PkLeixlip UtdMoyle Pk College Clondalkin10:30
Ballyoulster UtdBeech ParkLoughlinstown Road10:30
Sacred HeartClondalkin CelticKillinarden Hill10:30
Shankill FCGreystones UtdShanganagh Park10:30
Swords ManorCabinteely FCBrackenstown Road10:30
Rosemount MulveyKnocklyon UtdRosemount Park10:30
13 Sun Girls Groups
St Anthonys FCBroadford Rovers10:15
Rathcoole FCLakelands FCFrank Cox Park10:15
United Girls FCGranada FC-1De La Salle Churchtown10:15
Terenure RangersBeech ParkBushy Park10:15
Rosemount MulveyKnocklyon Utd-110:15
Mulhuddart FCIdle10:15
Park CelticBallyfermot Utd-1Meadow Vale10:15
Ballyoulster UtdBeechwood FCLoughlinstown Road10:15
Ballyfermot UtdCambridge GirlsThe Lawns10:15
14 Sun Girls Groups
Ballyoulster UtdAFC BelgraveLoughlinstown Road11:30
15 Sun Girls
IdleHome Farm11:45
Mount MerrionBeechwood FC BlackDeer Park11:45
Peamount UtdRosemount MulveyGreenogue11:45
Verona FCRathcoole FCCoolmine Pk11:45
SFAI Skechers Cup U12
Corduff FC Div 1St Joseph's Boys PCorduff Pk11:00Flinter Adam
Lakelands FC Div 1Swords Celtic M
St Joseph's Boys Div 1Granada FC Div 2
SFAI Skechers Cup U14
Cabinteely FC Sun 1Arklow Town A1Kilbogget Park11:30Cullinane Steve
SFAI Skechers Cup U15
Peamount Utd Sun-2Belvedere FC PGreenogue
SFAI Skechers Cup U16
Castleknock Celtic PHome Farm MPorterstown Park12:30Hilliard Lar
St Francis PBeechwood FCBaldonnel12:30Kelly John
Portmarnock AFCRaheny UtdPaddy's Hill12:30Coakley Paul
Shelbourne Academy MLourdes Celtic PAUL Complex12:30McLoughlin Niall
Malahide UtdCrumlin UtdGannon Park12:30Rossitter Jake
Shelbourne Academy PLeixlip UtdAUL Complex11:30
SFAI Under 12 National Trophy
Lourdes Celtic Sun 3Crumlin Utd A1Sundrive Park10:30English Lee
Stella Maris Sun 5Bluebell/Knockmitten Sun 9Dublin Port Stadium, Richmond Road10:00Kavanagh Andy
Home Farm Sun 4Arklow Town AWhitehall
St Kevin's Boys Sun 3Knocklyon Utd Sun 5Wards Cross10:30Butterly Keith
Broadford Rovers Sun 1Cherry Orchard Sun 1Broadford Pk11:00Byrne Liam
Larkview FC Sun 5Knocklyon Utd MWhelan Park11:00Daly Ned
Shelbourne Academy Sun 1Dalkey Utd MAUL Complex11:00McLoughlin Niall
Park Celtic Sun 2Cherry Orchard PMeadow Vale11:00Delaney John
St Paul's Artane Sun 4Cherry Orchard MLein Road11:00Rake David
Cambridge Boys Sun 5St Francis MRingsend Park11:00Quinn Thomas
Cabinteely FC Sun1St Kevin's Boys Sun 2Kilbogget Park11:30Brien Flann
Peamount Utd Sun 2Glasnevin FC Sun 3Greenogue11:00O’Connor E
SFAI Under 13 National Trophy
Home Farm Sun 2Glasnevin FC Sun 311:30
Mount Merrion Sun 1Stella Maris ADeer Park11:00Ellison Declan
Stella Maris Sun 5Swords Celtic A1Dublin Port Stadium, Richmond Road11:30Kavanagh Andy
Malahide Utd Sun 1Ballyoulster Utd M11:00Rossitter Jake
SFAI Under 14 National Trophy
Phoenix FC Sun 4Crumlin Utd PMartin Savage Park11:00Quigley Dominic
Knocklyon Utd Sun 3Cherry Orchard MBallycullen Park11:00Keating Jack
St Marys Boys Sun 4Newlands/Castle Pk Sun 3Moreen Park11:00John Mc Guinness
St John Vianney Sun 2Swords Celtic A1Kilmore Drive11:00Ronan Smith
SFAI Under 15 National Trophy
Dalkey Utd Sun 5St Francis MHyde Park11:00O Donnell Rory
Templeogue Utd Sun 3Arklow Town MTymon Park11:00Mc Donagh Kieran
SFAI Under 16 National Trophy
Cabinteely FC PBluebell/Knockmitten BKilbogget Park10:15Brien Flann
Ballyoulster UtdCabinteely FC MLoughlinstown Road11:00Burke Shay
Arklow TownGreystones UtdTravers Insurances Pk
St Kevin's Boys B1Knocklyon UtdWards Cross12:00Butterly Keith
Home FarmLarkview FCVEC Whitehall11:00Earley Michael
Dalkey Utd MCastleknock Celtic MHyde Park13:00O Donnell Rory
Corduff FCMount MerrionCorduff Pk12:30Stapleton N
Castleknock Celtic ASwords CelticPorterstown Park11:00Browne Martin
Newbridge Town ALakelands FCStation Rd, Newbridge11:00Ralph Sam
Rathcoole FCNewbridge Town BFrank Cox Park12:30Byrne John
Lourdes Celtic MEsker CelticSundrive Park12:00English Lee
St Francis ACherry Orchard MBaldonnel11:00Kelly John
SFAI Girls National Trophy
Rathcoole FC 14sKillester/Donnycarney FC (NL)Frank Cox Park11:00Byrne John
Portmarnock AFC 14sBalrath GB (NL) 14sPaddy's Hill11:00Coakley Paul
Beechwood FC 15sSt Joseph's Boys (NL)Royal Hospital, Donnybrook11:00Flusk David
Castleknock Celtic 14sDalkey Utd (NL)Porterstown Park11:00Hilliard Lar
Leixlip Utd 12sEnniskerry FC (NL)Leixlip Amm Centre11:00Burke Darragh
Granada FC (NL)Home Farm 14sMeadow Vale11:15
Home Farm 12sPeamount Utd 12sVEC Whitehall12:00
LFA Youths Cup
Manortown UtdSt Kevin's Boys 17PGreentrees Park11:00Kelly Kurt
Raheny Utd 18PPeamount UtdSt Anne's Park11:00Magee Jeff
Stella Maris 17PCherry Orchard 18PDublin Port Stadium, Richmond Road13:00Brady Matthew
Templeogue Utd 18PSt Joseph's Boys 18PTymon Park13:00Mc Donagh Kieran
Total : 507