Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Sunday 22 January 2023
12 Sun Div 1
Shamrock Rovers13Mount MerrionRoadstone S&S Club10:15Mc Donagh Kieran
Shankill FC22Lakelands FCShanganagh Park11:30Keenan Tom
12 Sun Div 3
Stella Maris30Crumlin UtdDublin Port Stadium, Richmond Road10:15McClinton Gerard
Blessington AFC40Trinity DonaghmedeCross Chapel10:15Mylod Darragh
12 Sun Div 4
Terenure Rangers62Cabinteely FCBushy Park10:15Traynor Tommy
Shankill FC31Palmerstown FCShanganagh Park10:15Flusk David
12 Sun Div 5
Terenure Rangers13Clarehall CelticBushy Park10:15Barry Kevin
Mount Merrion23Granada FCDeer Park10:15Wood Patrick
12 Sun Div 6
Terenure Rangers01Swords CelticBushy Park10:15Blake Noel
Phoenix FC04Ballyoulster UtdMartin Savage Park10:15Damir Dervisic
Stepaside FC40Templeogue UtdStepaside All Weather10:15Browne David
12 Sun Div 7
Railway Union15Arthur Griffith ParkPark Avenue10:15O'Neill Chris
Templeogue Utd12Drumcondra AFCTymon Park10:15Smith Darren
Cabinteely FC31Celbridge TownKilbogget Park10:15Ellison Declan
Broadford Rovers41Blessington AFCBroadford Pk10:15Hannon Luke
12 Sun Div 8
Shankill FC21Esker CelticShanganagh Park10:15Keenan Tom
Cabinteely FC20Ballyowen CelticKilbogget Park10:15
Dundrum FC15Arthur Griffith ParkClonturk park10:15O'Shea Rory
12 Sun Div 9
Broadford Rovers22Booth Road CelticMarlay Park10:15Cleary Daniel
Larkview FC20St John VianneyWhelan Park10:15O Brien Gleeson Peter
12 Sun Div 10
St Paul's Artane11Drumcondra AFCLein Road10:15Walls Gregory
Mount Merrion32Dundrum FCDeer Park10:15Wood Patrick
Lakelands FC12Greystones UtdSt John of God10:15McGrath Mark
Shankill FC01Kilnamanagh AFCShanganagh Park10:15Ellison Declan
13 Sun Div 1
Broadford Rovers22Shelbourne AcademyBroadford Pk11:00Golden Raymond
13 Sun Div 2
Park Celtic20St Joseph's BoysMeadow Vale11:15Darragh Mooney
Phoenix FC13Swords CelticMartin Savage Park11:30Damir Dervisic
13 Sun Div 3
Leicester Celtic21Knocklyon UtdLoreto Park10:15Shevlin John
St Mochtas32St Paul's ArtanePorterstown Road11:00McLoughlin Niall
Lakelands FC21Malahide UtdLeopardstown Pk11:30Mc Ginley Sean
13 Sun Div 4
Clondalkin Celtic42Phoenix FCSt Cuthberts Pk11:00Mc Donald Shane
Dundrum FC21Newlands/Castle PkMeadowbrook11:00O'Shea Rory
13 Sun Div 5
Lakelands FC04Railway UnionLeopardstown Pk10:15Mc Ginley Sean
Terenure Rangers52Tolka RoversBushy Park11:00Brien Flann
Templeogue Utd26Dundrum FCTymon Park11:00Byrne Liam
Castleknock Celtic26Larkview FCPorterstown Park11:00David Curran
13 Sun Div 6
Drumcondra AFC25Manortown UtdJohnstown Park11:00
Shankill FC21Raheny UtdShanganagh Park11:00
Broadford Rovers31Lourdes CelticMarlay Park11:00Cleary Daniel
Terenure Rangers24Clontarf FCBushy Park11:00Barry Kevin
Mount Merrion04Celbridge TownDeer Park11:30Steve Zieba
13 Sun Div 7
Terenure Rangers15Templeogue UtdBushy Park11:00Blake Noel
13 Sun Div 8
Shankill FC44Killegland AFCShanganagh Park11:00Flusk David
Granada FC04Inchicore Ath FCMeadow Vale11:30Flusk Barry
14 Sun Div 1
Templeogue Utd31FC EaglesTymon Park11:30
Home Farm24Cherry OrchardMobhi Road11:30Bruton Andrew
Beechwood FC02Drumcondra AFCRoyal Hospital, Donnybrook11:30Nolan Karl
14 Sun Div 2
Dalkey Utd12Killegland AFCHyde Park11:00
Terenure Rangers51Castleknock CelticBushy Park11:00Brien Flann
Mount Merrion10Tallaght TownDeer Park11:30Doran Sam
14 Sun Div 3
Wayside Celtic10Leicester CelticJackson Park10:15John Mc Guinness
14 Sun Div 4
St Joseph's Boys02Leixlip UtdPearse Park11:30Mathew Moore
Palmerstown FC13Belmont FCGlenaulin Park11:30Clarke Aaron
Bluebell/Knockmitten33Finglas CelticKnockmitten Park11:30Lisa Curran
14 Sun Div 5
Cambridge Boys53Dalkey UtdRingsend Park11:00Delaney John
Trinity Donaghmede62Kilnamanagh AFCFr Collins Park11:00Byrne Daniel
Tallaght Town14Drumcondra AFCAndy Moore Pk Tallaght11:00Fitzgerald Gerard
Belmont FC23Esker CelticHerbert Park11:00Brennan Vincent
Terenure Rangers21Beechwood FCBushy Park11:30Byrne Liam
14 Sun Div 6
Broadford Rovers33St John VianneyBroadford Pk11:00Hannon Luke
Ardmore Rovers22Railway UnionBallywaltrim11:00Freeland Billy
Cabinteely FC12Mckelvey CelticKilbogget Park11:00Lawless Sam
Lakelands FC23Firhouse CarmelLeopardstown Pk11:15Mc Ginley Sean
Mount Merrion13Swords CelticDeer Park13:00Steve Zieba
14 Sun Div 7
Trinity Donaghmede41Terenure RangersFr Collins Park11:00Byrne Daniel
Belmont FC02Granada FCHerbert Park11:00
Dalkey Utd23Swords CelticHyde Park11:15Kelleher David
15 Sun Div 1
Dalkey Utd42Mount MerrionHyde Park11:30Hunter Gray James
15 Sun Div 2
Belmont FC12Beechwood FCHerbert Park11:30Cooke Michael
Phoenix FC21Leixlip UtdMartin Savage Park13:00Damir Dervisic
15 Sun Div 3
Leicester Celtic04Drumcondra AFCLoreto Park11:30Shevlin John
Broadford Rovers00Ballybrack FCMarlay Park11:30Cleary Daniel
Howth Celtic30Raheny UtdCeltic Park11:30Poinar Mutuzau Ady Benjamin
15 Sun Div 4
Beechwood FC20Swords CelticHerbert Park11:30Malone Emmet
Blessington AFC32St John BoscoCross Chapel, Wicklow11:30Callinan Matthew
Hartstown Huntstown20Terenure RangersHartstown Park11:30Owolawi Adetokunbo
15 Sun Div 5
Stepaside FC73Park CelticStepaside All WeatherBrowne David
Mount Merrion11Templeogue UtdDeer Park11:30Quinn Thomas
Beechwood FC12Cabinteely FCHerbert Park11:30Kai Li
Belmont FC21Broadford RoversHerbert Park11:30Cooke Sam
St Mochtas31Dundrum FCPorterstown Road11:30McLoughlin Niall
16 Sun Prem
St Mochtas13Peamount UtdPorterstown Road11:30Magee Jeff
16 Sun Major
Cambridge Boys42Crumlin UtdRingsend Park11:30Clarke Des
Larkview FC02St Kevin's BoysWhelan Park11:30
16 Sun B
Inchicore Ath FC13Broadford RoversBluebell Astro11:30Kavanagh Andy
16 Sun B1
Finglas Celtic14Oliver Bond CelticKildonan Pk11:30Poutch Derek
Shankill FC20Templeogue UtdShanganagh Park13:00Ellison Declan
16 Sun C
Greystones Utd41Celbridge TownWoodlands11:30Gregory Bannerman
Mount Merrion30St Kevin's BoysDeer Park13:00Quinn Thomas
Lakelands FC22Castleknock CelticMEADOWVALE13:00McGrath Mark
16 Sun C1
Blessington AFC05Palmerstown FCCross Chapel, Wicklow11:30Mylod Darragh
Belmont FC16Sacred HeartHerbert Park11:30Cooke Sam
Dalkey Utd13Kilnamanagh AFCHyde Park13:00Hunter Gray James
16 Sun D
Kingston Rovers00Wayside CelticStepaside All Weather11:15McCann Robert
Howth Celtic30Lakelands FCCeltic Park11:30Nolan Robert
Beechwood FC11Portmarnock AFCHerbert Park11:30Langley Stephen
17 Sun P
Greystones Utd00Cabinteely FCWoodlands11:15Yunis Amara
St Francis25Home FarmBaldonnel11:30Dave Swan
Mount Merrion21Esker CelticDeer Park13:00Doran Sam
17 Sun M
Cabinteely FC42Collinstown FCKilbogget Park11:00Flusk David
Portmarnock AFC22Esker CelticPaddy's Hill11:00Elliot Kenny
Leicester Celtic11Templeogue UtdLoreto Park11:15O Brien Adam
Newbridge Town32Swords CelticStation Rd, Newbridge11:30Donohoe Joe
St Joseph's Boys22St Kevin's BoysPearse Park13:00Kileen Cathal
Malahide Utd33Corduff FCGannon Park13:00David Dalton
17 Sun A
St Mochtas50FC EaglesPorterstown Road11:00Barry Tallon
Willow Park FC01St MochtasDPD Park, Athlone11:00
Swords Manor12Terenure RangersBrackenstown Road11:00Larkin Sean
17 Sun B
Greystones Utd02Leixlip UtdWoodlands11:00Gregory Bannerman
Sacred Heart51Ballyowen CelticKillinarden Hill11:00English Lee
Park Celtic02Raheny UtdMEADOWVALE11:15Mooney Robert
17 Sun C
Manortown Utd10Transport Iveagh Trust FCGreentrees Park11:00
Belmont FC10Firhouse CarmelHerbert Park11:00Brennan Vincent
17 Sun D
Parkvale FC23Glasnevin FCRockbrook Pk School11:00Reilly Gary
Ardmore Rovers11Rathcoole FCBallywaltrim13:00Freeland Billy
17 Sun E
Belmont FC23Knocklyon UtdHerbert Park11:00Cooke Michael
Beechwood FC41Booth Road CelticHerbert Park11:00Kai Li
Leicester Celtic15Jobstown CelticLoreto Park11:00Keating Jamie
Dundrum FC32Cabinteely FCMeadowbrook11:15O Donnell Rory
Park Celtic12St John BoscoMEADOWVALE13:00Mooney Robert
Granada FC30Sporting GreystonesMEADOWVALE13:00Flusk Barry
18 Sun P
Home Farm00Bohemians FCAUL Complex11:00Carroll Paul
Cherry Orchard13Templeogue UtdElmdale Cresent11:00Carey Derek
Arklow Town23Cabinteely FCTravers Insurances Pk11:00Kelly Kurt
St Kevin's Boys31Shelbourne AcademyWards Cross13:00Rossitter Jake
St Joseph's Boys50Esker CelticPearse Park13:00Mathew Moore
Leicester Celtic16Stella MarisLoreto Park13:00Shevlin John
18 Sun M
Cabinteely FC44Lusk UtdKilbogget Park11:00Richard Cresswell
Ballyoulster Utd22Rathcoole FCLoughlinstown Road11:00Colreavy Ray
Belvedere FC13Ardmore RoversClontarf Astro11:00Domican John
Ballyfermot Utd43Mount MerrionThe Lawns11:00McDonnell Gerry
18 Sun A
Lusk Utd01Templeogue UtdRathmore Rd Lusk11:30OLORJNYOMI OLASUPO
Wayside Celtic13Terenure RangersJackson Park12:00John Mc Guinness
Leicester Celtic21Kilnamanagh AFCLoreto Park13:00O Brien Adam
Shankill FC30Castleknock CelticShanganagh Park13:00Flusk David
18 Sun B
Tallaght Town52Belmont FCAndy Moore Park11:00Fitzgerald Gerard
Ardmore Rovers20Park CelticBallywaltrim11:00Cullinane Steve
St Mochtas51Esker CelticPorterstown Road13:00Magee Jeff
Beechwood FC42Lucan UtdHerbert Park13:00Malone Emmet
18 Sun C
Howth Celtic50Cabinteely FCCeltic Park11:00Poinar Mutuzau Ady Benjamin
Trinity Donaghmede54Drumcondra AFCFr Collins Park11:00Clabescu Ionut
Greystones Utd34Wayside CelticWoodlands11:00Azzedine Benchenna
Dundrum FC14Clontarf FCMeadowbrook13:00O Donnell Rory
Lakelands FC22KingswoodStepaside All Weather13:00McCann Robert
SFAI Skechers Cup U12
St Kevin's Boys Div 115Shamrock Rovers PWards Cross10:15Dunne Christy
Kilnamanagh AFC Div 231Mount Merrion PNed Kelly Park, Kilnamanagh10:15Meehan Phil
Granada FC Div 221St Joseph's Boys Div 1Meadow Vale10:15Flusk Barry
SFAI Skechers Cup U13
Kilnamanagh AFC Sun 113Finglas Celtic MNed Kelly Park, Kilnamanagh11:30Meehan Phil
St Mochtas Sun 115Crumlin Utd PPorterstown Park11:30Pike Gary
SFAI Skechers Cup U14
Raheny Utd Sun 150Bluebell/Knockmitten MSt Anne's Park11:30Slimani Rachid
Cabinteely FC Sun 111Arklow Town A1*
Arklow Town A1 win 2-4 after pens
Kilbogget Park11:30Cullinane Steve
SFAI Skechers Cup U16
Beechwood FC04St Francis PHerbert Park12:30Langley Stephen
Raheny Utd12Portmarnock AFCSt Anne's Park13:00Stapleton Nathan
Lourdes Celtic P32Shelbourne Academy MAUL Complex12:30Cross David
Leixlip Utd03Shelbourne Academy PLeixlip Amm Centre11:30Deehan Eamonn
SFAI Under 12 National Trophy
Bluebell/Knockmitten Sun 902Stella Maris Sun 5Dublin Port Stadium, Richmond Road11:00Kavanagh Roy
Knocklyon Utd Sun 510St Kevin's Boys Sun 3Ballycullen Park10:15Oghina Ehis
St Kevin's Boys Sun 220Cabinteely FC Sun1Wards Cross10:15Rossitter Jake
Terenure Rangers Sun 202Leixlip Utd PTymon Park10:15Byrne Liam
Templeogue Utd Sun 325Home Farm MTymon Park11:15Smith Darren
SFAI Under 13 National Trophy
Malahide Utd Sun 124St Francis PGannon Park10:15David Dalton
Broadford Rovers Sun 305St John Vianney Sun 2Broadford Pk11:00Golden Raymond
Lusk Utd Sun 320Bluebell/Knockmitten DRathmore Rd Lusk11:30Kavanagh Alex
SFAI Under 14 National Trophy
Newlands/Castle Pk Sun 302St Marys Boys Sun 4Moyle Pk College Clondalkin11:30Roche Thomas
Park Celtic Sun 142Peamount Utd A1Meadow Vale10:15Darragh Mooney
SFAI Under 15 National Trophy
Belvedere FC Sun 225Cherry Orchard Sun 1Clontarf Astro11:30Domican John
Cambridge Boys Sun 420Lucan Utd MRingsend Park11:30Clarke Des
SFAI Under 16 National Trophy
Home Farm20Larkview FCALBERT COLLEGE13:00
Bluebell/Knockmitten B05Cabinteely FC PKnockmitten Park13:00Lisa Curran
Cabinteely FC M32Ballyoulster UtdKilbogget Park11:00Flusk David
Greystones Utd51Arklow TownWoodlands11:30Azzedine Benchenna
Larkview FC02Home FarmWhelan Park11:15O Brien Gleeson Peter
Mount Merrion40Corduff FCDeer Park10:15Steve Zieba
Lakelands FC23Newbridge Town AMEADOWVALE10:15McGrath Mark
Newbridge Town B*
Newbridge Town B win 1-0 after pens
22Rathcoole FCStation Rd, Newbridge10:15Ralph Sam
Esker Celtic32Lourdes Celtic MHermitage Pk12:00Colreavy Lorcan
SFAI Under 12 Girls National Trophy
Peamount Utd 12's24Home Farm 12'sGreenogue10:00
SFAI Under 14 Girls National Trophy
Killester/Donnycarney FC (NL)32Rathcoole FC 14's
Saturday 21 January 2023
12 Sat B1
Tallaght Town20Parkvale FCAndy Moore Pk Tallaght10:15Meehan Phil
12 Sat C
Belmont FC13Hartstown HuntstownHerbert Park10:15Brien Flann
13 Sat Premier
St Joseph's Boys22St Kevin's BoysPearse Park11:30Ellison Declan
13 Sat Maj
Greystones Utd12Ballyoulster UtdWoodlands10:15Kelly David
13 Sat A
Leicester Celtic41Greystones UtdLoreto Park11:30Flusk David
Crumlin Utd23Templeogue UtdWillie Pearse Park11:30English Lee
13 Sat A1
Belmont FC15Portmarnock AFCHerbert Park11:30Brien Flann
13 Sat B
Granada FC03Lucan UtdMeadowbrook10:15McGrath Mark
Sporting Greystones40Howth CelticDr Ryan Memorial Park11:30Freeland Billy
Mount Merrion41Leixlip UtdDeer Park13:00Flusk Barry
13 Sat C
Newbridge Town22Ballyoulster UtdJackson Park10:15Ralph Sam
Sacred Heart20Ardmore RoversKillinarden Hill11:30Crowley Nicholas
13 Sat C1
Blessington AFC20Carriglea FCCross Chapel, Wicklow11:15Dave Swan
Dalkey Utd21Enniskerry YCHyde Park11:30Donohoe Joe
St Joseph's Boys14Esker CelticPearse Park11:30Haolin Qui
Mount Merrion15Ballyfermot UtdDeer Park11:30Mathew Moore
Belmont FC12Sporting GreystonesHerbert Park13:00Brien Flann
13 Sat D
Portmarnock AFC25Beech ParkPaddy's Hill11:30Rossitter Jake
13 Sat D1
Rosemount Mulvey12Granada FCRosemount Park10:15Keenan Tom
Leicester Celtic04Wayside CelticLoreto Park10:15Yunis Amara
Blessington AFC40Greystones UtdCross Chapel, Wicklow10:15Dave Swan
St James Athletic15Hartstown HuntstownSt. Benildus College11:30
Park Celtic12Greenhill's BoysMeadow Vale13:00Molloy John
14 Sat Maj
Peamount Utd12Greystones UtdGreenogue11:30Delaney John
St Ita's AFC33Ballyoulster UtdBallymastone, Portrane Rd11:30Hunter Brendan
14 Sat A
Knocklyon Utd21Belvedere FCBallycullen Park11:30Giriks Arturs
Newbridge Town32St FrancisStation Rd, Newbridge11:30Ralph Sam
14 Sat B
Leicester Celtic12Arthur Griffith ParkLoreto Park11:15Yunis Amara
Portmarnock AFC21Hartstown HuntstownPaddy's Hill11:30Noonan Phillip
Celbridge Town21St FrancisBallymakealy11:30Floody Patrick
14 Sat B1
Parkvale FC22Finglas UtdRockbrook Pk School11:30
Leicester Celtic62Templeogue UtdLoreto Park13:00Flusk David
14 Sat C
Greystones Utd04Ballyoulster UtdWoodlands11:30Gallagher Derek
Celbridge Town04Lucan UtdBallymakealy11:30Floody Patrick
Rathcoole FC04Newbridge TownFrank Cox Park11:30Micheal Shelly
Wayside Celtic13St MochtasJackson Park11:30Kirkland Luke
Oliver Bond Celtic20Leicester CelticLaw Society, Queen St.11:30
14 Sat C1
Rosemount Mulvey20Ballyfermot UtdRosemount Park11:30Keenan Tom
Shankill FC43Blessington AFCShanganagh Park11:30
Sporting Greystones42Castleknock CelticDr Ryan Memorial Park11:30Freeland Billy
15 Sat C1
Carriglea FC62Cabinteely FCDunedin11:30Hunter Gray James
16 Sat Div 1
Greystones Utd16Swords CelticWoodlands13:00Gallagher Derek
SFAI Skechers Cup U12
St Kevin's Boys P31Leicester Celtic PShanowen Road10:00Browne Martin
St Joseph's Boys P51Corduff FC Div 1Pearse Park10:15Ellison Declan
SFAI Skechers Cup U13
Shelbourne Academy P31Portmarnock AFC PAUL Complex10:15McLoughlin Niall
Beechwood FC M05Shamrock Rovers PRoyal Hospital, Donnybrook13:00Browne David
Dalkey Utd A112Bohemians FC AHyde Park13:00Donohoe Joe
Cherry Orchard M13Ardmore Rovers MElmdale Cresent11:30Kavanagh Andy
SFAI Skechers Cup U14
Belvedere FC P43Portmarnock AFC PClontarf Astro11:30Quinn Thomas
Shelbourne Academy P*
Shelbourne Academy P win 5-3 after pens
22Home Farm PAUL Complex11:30McLoughlin Niall
St Francis M11Cabinteely FC P*
Cabinteely FC P win 2-3 after pens
Baldonnel11:30Shevlin John
Mount Merrion P21Leixlip Utd MDeer Park10:15Mathew Moore
SFAI Skechers Cup U15
Belvedere FC P21Peamount Utd Sun-2Clontarf Astro13:00Quinn Thomas
Drogheda Boys A*
Drogheda Boys A win 4-2 after pens
11Larkview FC MMarley's Lane, Drogheda, local12:15
St Kevin's Boys P01Home Farm PShanowen Road11:30Dunne Christy
Portmarnock AFC M14Lourdes Celtic PPaddy's Hill13:00Rossitter Jake
Malahide Utd P50St Mochtas AGannon Park11:30Nolan Jack
Lourdes Celtic B26Shelbourne Academy PSundrive Park10:15Grainger Graham
SFAI Under 12 National Trophy
St Francis P53Bohemians FC PBaldonnel10:15Shortall Paul
Crumlin Utd A131Lourdes Celtic Sun 3Willie Pearse Park10:15Barry Kevin
Arklow Town A20Home Farm Sun 4Travers Insurances Pk
Belvedere FC B01Cambridge Boys AFairview Park11:30Bracken Austin
Knocklyon Utd M62Larkview FC Sun 5Ballycullen Park10:15Oghina Ehis
Dalkey Utd M15Shelbourne Academy Sun 1Hyde Park10:15Donohoe Joe
Cherry Orchard P30Park Celtic Sun 2Elmdale Cresent10:15Kavanagh Andy
Corduff FC C20Dalkey Utd DCorduff Pk10:15Maguire William
Portmarnock AFC M13Ardmore Rovers MPaddy's Hill10:15Poutch Derek
Crumlin Utd P30Bluebell/Knockmitten BWillie Pearse Park10:15English Lee
Cherry Orchard M20St Paul's Artane Sun 4Elmdale Cresent10:15Kavanagh Roy
St Francis M50Cambridge Boys Sun 5Baldonnel11:30Shortall Paul
Beechwood FC M40Lusk Utd Sun 4Royal Hospital, Donnybrook10:15Browne David
Beechwood FC A120Dalkey Utd CRoyal Hospital, Donnybrook11:30Browne David
SFAI Under 13 National Trophy
Collinstown FC A142Howth Celtic MCollinstown Park10:15Doyle Alan
Stella Maris A04Mount Merrion Sun 1Dublin Port Stadium, Richmond Road12:00Brady Matthew
Park Celtic M50Beechwood FC BMeadow Vale10:15Molloy John
Drogheda Boys A10Peamount Utd MMarley's Lane, Drogheda, local11:30
St Josephs Boys M20Corduff FC APearse Park10:15O Hara Aidan
SFAI Under 14 National Trophy
St Kevin's Boys P40St Mochtas MShanowen Road10:00Dunne Christy
Stella Maris P50Dingle Utd ADublin Port Stadium, Richmond Road11:30Slimani Rachid
Crumlin Utd P32Phoenix FC Sun 4Pearse Park13:00English Lee
Cherry Orchard M40Knocklyon Utd Sun 3Elmdale Cresent11:30Kavanagh Roy
Ardmore Rovers A40Drogheda Boys ABallywaltrim11:30
St Joseph's Boys P42Bohemians FC MPearse Park13:00Haolin Qui
St Joseph's Boys A10Esker Celtic A1Pearse Park13:00Ellison Declan
SFAI Under 15 National Trophy
St Francis M20Dalkey Utd Sun 5Baldonnel11:30Traynor Tommy
Stella Maris M21Rathcoole FC A1Dublin Port Stadium, Richmond Road10:15Slimani Rachid
Finglas Utd M50St John Vianney A1Kildonan Rd10:15Byrne Willie
Dingle Utd A113Leicester Celtic PLoreto Park10:00Gibbons David
Arklow Town M30Templeogue Utd Sun 3Travers Insurances Pk11:00
Raheny Utd P10Kilnamanagh AFCSt Anne's Park11:30McClinton Gerard
St Kevin's Boys M42Leixlip Utd MWards Cross11:30Browne Martin
SFAI Under 16 National Trophy
Knocklyon Utd14St Kevin's Boys B1Ballycullen Park10:15Giriks Arturs
Sunday 15 January 2023
17 Sun P
Ballyoulster Utd12Cherry OrchardLoughlinstown Road11:00
St Francis03St Kevin's BoysBaldonnel11:00Mc Donagh Kieran
Stella Maris20Lourdes CelticDublin Port Stadium, Richmond Road11:00
18 Sun P
Cherry Orchard31Stella MarisElmdale Cresent11:00
St Kevin's Boys31Templeogue UtdSt Aidan's A/W11:00
Raheny Utd25St Joseph's BoysSt Anne's Park11:00
Total : 276