Fixtures/Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Saturday 10 December 2022
SFAI U13 Cup
Pike Rovers AAvenue UnitedPike Grounds11:00John McNamara
Pike Rovers BMoneygallPike Grounds13:00Ken Gorman
SFAI U13 Trophy Cup
Caherdavin CelticParkvilleGreenhills11:00Alan Kinkead
HolycrossLimerick F CHolycross11:30
Ennis TownNewport TownEnnis12:30
Castle UnitedAisling Annacotty AFC A11:30
Killavilla UnitedLisnagry F.C.Killavilla13:00
Summerville RoversSt Brendans Park 1Portland Park14:00Ed Darcy
Bridge CelticKilmallockBridgetown11:00Pat O’Brien
Fairview RangersNenagh BFairgreen11:00Colm Walsh
SFAI U15 Cup
Tralee DynamoesCorbally UnitedTralee14:00
Regional United AFairview RangersDooradoyle AWP12:30Brian Higgins
SFAI U15 Trophy Cup
Pike Rovers AShannon TownPike Grounds11:00Fachtna O’Donovan
U9 Red Group
Corbally United 1Regional United 1Athlunkard09:45
Lisnagry F.C. 1Mungret/Regional 1castleconnell AWP09:45
Fairview Rangers 1Pike Rovers 1Fairgreen09:45
Caherdavin Celtic 1Aisling Annacotty AFC 1Greenhills09:45
Shelbourne A.F.C. 1Aisling Annacotty AFC 2L.P.Y.M.A.09:45
U9 Blue Group
Aisling Annacotty AFC 3Summerville RoversNewtown Park09:45
Newport TownMoyross UnitedDerryleigh Park09:45
Fairview Rangers 2Geraldines AFCFairgreen09:45
Ballynanty RoversGranville Rangers FCShelbourne Park09:45
Aisling Annacotty AFC 4Limerick F CNewtown Park09:45
U9 Green Group
Bridge CelticLisnagry F.C. 2Bridgetown09:45
CaherconlishJanesboroOakley Lawn09:45
Corbally United 2Fairview Rangers 3Athlunkard09:45
Parkville F.C.Regional United 2Knockalsheen09:45
Aisling Annacotty AFC 5Mungret/Regional 2Newtown Park09:45
U9 Girls
Fairview RangersAisling Annacotty AFCFairgreen09:45
Newport TownRegional UnitedDerryleigh Park09:45
Caherdavin CelticBridge CelticGreenhills09:45
Shelbourne A.F.C.CaherconlishL.P.Y.M.A.09:45
U11 Red Group
Pike Rovers 1Mungret/Regional 1Pike grounds AWP10:00
Corbally United 1Regional United 2Athlunkard11:00
Regional United 1Shelbourne A.F.C. 1Dooradoyle11:00
Aisling Annacotty AFC 1Aisling Annacotty AFC 2Dell Pitch11:00
Fairview Rangers 1Mungret/Regional 2Fairgreen AWP13:00
Caherdavin Celtic 1Newport Town 1Greenhills14:30
U11 Blue Group
Parkville F.C. 1Regional United 3Knockalsheen11:00
Ballynanty RoversGranville Rangers FC 1Shelbourne Park11:00
Aisling Annacotty AFC 3Limerick F CDell Pitch11:00
Pike Rovers 2Lisnagry F.C.Pike grounds AWP11:30
Caherconlish 1Fairview Rangers 2Oakley Lawn12:30
Aisling Annacotty AFC 4JanesboroDell Pitch12:30
U11 Green Group
Bridge CelticGeraldines AFCClonlara AWP11:00
Newport Town 2Summerville RoversDerryleigh Park11:00
Regional United 4Mungret/Regional 3Dooradoyle11:00
Aisling Annacotty AFC 5Lisnagry F.C. 2Dell Pitch12:30
Caherdavin Celtic 2Corbally United 2Greenhills14:30
U11 Brown Group
Caherconlish 2Mungret/Regional 4Oakley Lawn12:30
Regional United 5Shelbourne A.F.C. 2L.P.Y.M.A.12:30
Aisling Annacotty AFC 6Pike Rovers 3Dell Pitch13:30
U11 Girls
Shelbourne A.F.C.Fairview RangersL.P.Y.M.A.11:00
Parkville F.C.Bridge CelticKnockalsheen11:00
Newport Town 2CaherconlishDerryleigh Park11:00
Newport Town 1Caherdavin CelticDerryleigh Park12:30
Regional United 1Regional United 2Dooradoyle12:30
U13 Division 1
Aisling Annacotty AFC BShelbourne A.F.C. AKillonan11:00Mike Kiely
Moyross UnitedRegional United BMoyross11:00Kallen McCarthy
U13 Division 3
Star RoversRegional United CLee Estate11:00Jimmy Clancy
Fairview Rangers BCorbally United AFairgreen13:00Luis Otavio Quadros
U13 Division 4
Caherdavin Celtic BNewport Town BGreenhills13:00Tony Meagher
U15 Division 1 League Cup
Geraldines AFCShelbourne A.F.C.Rathuard11:00Adam Galvin
Pike RoversRegional UnitedPike Grounds13:00Shane O’Donoghue
U15 Division 2
Lisnagry F.C.Fairview Rangers BScanlon Park11:00Sebastian Skorkonski
Corbally United BNewport Town BAthlunkard11:00Ryan Conway
CaherconlishAisling Annacotty AFC COakley Lawn11:00Lee Sommers
Bridge CelticRegional United CBridgetown13:00Pat O’Brien
Total : 68