Fixtures/Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Friday 27 January 2023
Division 3
Oldbury FCTamhlacht FCSacred Heart, Killinarden19:30Karl Nolan
Saturday 28 January 2023
LFA Junior Cup
Beech Park FCKingswood CastleSt Catherines Park11:30Karl Nolan
UCFL Challenge Cup Rounds 2, 3 & 4
Aston VillageAtletico MalahideMalahide Castle11:00Declan Farrell
MMI Cup
Rathmines RoostersStrand UnitedWhelan Park14:00John J. Walsh
Bedlow Cup
Dublin Postal FCBallyowen CelticKiltipper Road14:00Graham Kearney
Glasnaion FCSomalia FCJohnstown Park No. 414:00Paul Larkin
Dunshaughlin Youths FC 2ndsNewlane FC 2ndsRatoath Harps GrndSean Keane
Draiocht TitansBushy AthleticRing Commons Sports Centre, Balbriggan14:00Brian Lawless
Premier Division
Malahide UtdCoolock Village FCMalahide Castle11:00Brian Lawless
Christy Beasley
Tom McKevitt
Harding IF FCVEC FCRingsend Park Pitch 211:00James Keating
Wayne Gahan
Jack Keating
Shelbourne AFCArthur Griffith Park FCAlbert College11:30Paul Power
John O'Toole
Jamie Purcell
Division 1
ROC CelticHarding IF FC 2ndsThe Lawns, Le Fanu Park, Ballyfermot12:00Tom Shannon
Blackforge FCDunshaughlin Youths FCWalkinstown Avenue12:00Paul Lang
Shelbourne SSCFCBooterstown UnitedSt Anne’s Park14:00Joe O'Hanlon
Swords ManorBelgard AthleticBrackenstown Road, Swords14:00John O'Toole
Division 2
Lourdes Celtic FCStedfast UnitedPearse College11:00Darren Farrelly
VEC FC 2ndsFairview CelticVEC (ETB) Grounds, Terenure12:00Christy Keating
St Marys BoysDynamo RidgewoodMoreen Park, Sandyford12:00Paul Hutchinson
The Local FCSandford-St Marys FCPhoenix Park14:00Tommy Doherty
Division 3
Drumcondra AFCLivorno Carpenterstown FCAlbert College11:00Eddie Fowler
Blackrock CollegeArthur Griffith Park FC 2ndsRockfield Park, Blackrock11:00Philip Sheahan
Malahide Utd 2ndsTallaght UtdMalahide Castle14:00Paddy Hughes
Glenmalure RoversOld Bawn FCWalkinstown Park14:15Christy Keating
Division 3A
Drumcondra AFC 2ndsCeltic Park FCAlbert College14:00Conor Farrell
Kill CelticYork Road FCStraffan Road Kill14:00Ken Coffey
Exodus FCBeech Park FC 2ndsBrickfield Park14:00Pierce McKittrick
Division 3B
Dublin Devils FCBenbulbin UnitedPhoenix Park14:00Bill Gannon
Team ZimbabweNewlane FCBushy Park14:00Liam Wells
ROC Celtic 2ndsMid Sutton SportslinkThe Lawns, Le Fanu Park, Ballyfermot14:00Tom Shannon
Malawi FCCoolock Village FC 2ndsJohn Paul 2nd Park, Cabra14:00Stefan Vasilenko
Division 3C
Phibsboro Club de FutbalSandford-St Marys FC 2ndsJohn Paul 2nd Park, Cabra11:30Stefan Vasilenko
Lourdes Celtic FC 2ndsAstarsSundrive Park11:30Evan Kane
Phoenix AthleticStedfast United 2ndsAlbert College14:00Joe McDonnell
Sunday 29 January 2023
LFA Junior Cup
Ferns UtdRialto FCClone14:00TBA
Total : 34